Álláslehetőség - Gépkezelő - targoncás

Feladás dátuma: 2023.06.01.

Álláshirdetés

Munkatársat keres a Dr. Szabó Agrokémiai Kft. gépkezelő - targoncás pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • termény- és műtrágya rakodás teleszkópos homlokrakodóval
  • telep karbantartási munkák (pl. fűnyírás, gyomirtás)
  • műtrágya keverés- és csomagolás
  • árurakodás homlokrakodóval, targoncával
  • mezőgazdasági gépek és szállító-rakodó munkagépek szerelésében, karbantartásában illetve javításában való aktív részvétel

Elvárások:

  • rugalmasság, magas fokú alkalmazkodó- és stressztűrő képesség
  • targoncavezetői jogosítvány, targoncavezetői tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • teljesítmény- és célorientált személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunkában való együttműködési készség
  • egészségügyi alkalmasság
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent (de nem kizáró ok):

  • "C" jogosítvány
  • középfokú, lehetőleg műszaki végzettség (gépész, lakatos)
  • nehézgépkezelői (teleszkópos homlokrakodó) jogosítvány, homlokrakodó kezelői tapasztalat
  • mezőgazdasági gépek és szállító-rakodó munkagépek szerelésében, karbantartásában illetve javításában való jártasság

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívás és továbbfejlődés
  • alapbér + havi bónusz + cafeteria + túlóra lehetőség (havi nettó 350.000 - 400.000 HUF bér)
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Zalaszentgróton, a Városmajor utcai telephelyen.

Amennyiben érdekli a fenti munkakör, jelentkezzen a 06/30 523-0798-as telefonszámon.

Jelentkezési határidő:

2023. június 16. (péntek)

A cégről röviden:

A Dr. Szabó Agrokémiai Kft. elsősorban a Dunántúli régióban működő, zalaszentgróti központi telephellyel rendelkező, mezőgazdasági input anyagok kereskedelmével és precíziós mezőgazdasági szolgáltatásokkal illetve egyedi összetételű műtrágya készítéssel foglalkozó vállalkozás, mely partnereinél az elmúlt években elfoglalt pozícióját precíz, gyors, innovatív és környezettudatos szolgáltatásaival valamint multifunkcionális tudással és gyakorlattal rendelkező, siker- és eredmény orientált munkatársaival érte el.