Álláslehetőség - Talajmintavevő- és területmérő fizikai munkatárs

Feladás dátuma: 2022. december 21.

Álláshirdetés

Munkatársat keres a Dr. Szabó Agrokémiai Kft. talajmintavevő- és területmérő fizikai munkatársi pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • szántóföldi talajmintavételek elvégzése terepjáróval, mezőgazdasági GPS készülékek használatával, automata talajmintavevő készülékkel
  • mezőgazdasági területmérések elvégzése mezőgazdasági GPS készülékek használatával, területmérő szoftverek alkalmazásával

Elvárások:

  • közúti autós GPS navigáció használatában való jártasság
  • rugalmasság, magas fokú alkalmazkodó- és stressz tűrő képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • teljesítmény- és célorientált személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunkában való együttműködési készség
  • alkalmanként előforduló hétvégi munkavégzés illetve évente párszor többnapos (max. 2-3 nap) kiküldetés vállalása
  • egészségügyi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent (de nem kizáró ok):

  • műszaki beállítottság
  • alap színtű mezőgazdasági GPS rendszer ismeret (GPS sorvezetők, területmérő készülékek, mezőgazdasági GPS rendszerek használatának ismerete, stb.)

Amit kínálunk:

  • alap- és teljesítménybérezési rendszer
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Zalaszentgróton, a Városmajor utcai telephelyen.

Amennyiben érdekli a fenti munkakör, küldje el szakmai önéletrajzát e-mailben a szabo.kornel@jogazdaprogram.hu e-mail címünkre vagy jelentkezzen a 06/30 523-0798-as telefonszámon.

Jelentkezési határidő:

2023. január 13. (péntek)

A cégről röviden:

A Dr. Szabó Agrokémiai Kft. elsősorban a Dunántúli régióban működő, zalaszentgróti központi telephellyel rendelkező, mezőgazdasági input anyagok kereskedelmével és precíziós mezőgazdasági szolgáltatásokkal foglalkozó vállalkozás, mely partnereinél az elmúlt években elfoglalt pozícióját precíz, gyors, innovatív és környezettudatos szolgáltatásaival valamint multifunkcionális tudással és gyakorlattal rendelkező, siker- és eredmény orientált munkatársaival érte el.